Nasze słodkie sekrety...

Czy warto korzystać z biura matrymonialnego?

Biuro matrymonialne to instytucja, która jest niczym innym jak pośrednictwem. Osoba prowadząca biuro, ma indywidualny kontakt z klientem, poznaje jego osobowość, styl życia, zainteresowania, oczekiwania wobec poszukiwanej osoby.

Indywidualne podejście

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, doradca potrafi w szybki sposób rozpocząć przedstawianie pierwszych kandydatur.

Działalność ta, zdecydowanie różni się od portali randkowych. Klientami zostają ludzie w różnym przedziale wiekowym, od dojrzałej pełnoletności, aż do wieku seniora, niekiedy bardzo sędziwego wieku.

Są to osoby samotne, często zapracowane, ze stałym źródłem dochodu. Samodzielni ludzie, samowystarczalni, a  także rozwijający się zawodowo, biznesowo, robiący kariery.
Mitem jest fakt, iż do biura matrymonialnego trafiają sami nieudacznicy życiowi. W  dawnych czasach, zapewne tak było, lecz ten stereotyp, został zagrzebany.
Od lat, zwłaszcza w obecnej teraźniejszości,  biuro matrymonialne, to miejsce prestiżowe, nie każdy może sobie pozwolić na indywidualną obsługę, to pewien koszt. Czy chciałby ktoś, tracić pieniądze, by bawić się w biurze, oszukiwać, kiedy internet, każde kłamstwo przyjmuje?

Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej, staramy się wyeliminować osoby szukające przygód.

Prawdziwe relacje

Działalność ta, zdecydowanie różni się od portali randkowych. Przez internet, nie wiemy z kim mamy do czynienia, czy opis jest wiarygodny, czy prawdziwe są zdjęcia.
Wirtualne relacje, coraz częściej kończą się fiaskiem, bo ileż można z kimś korespondować? Ile można czytać propozycji niecnie opisywanych? Po dłuższym okresie takich kontaktów, szybko spadamy na ziemię i szukamy bezpieczeństwa.

W biurze, Klienci otrzymują wsparcie, pełne doradztwo, ogromną dyskrecję i jak cenne dla wszystkich bezpieczeństwo. Przychodząc do biura, Klient przechodzi przez procedurę, najpierw następuje sprawdzenie tożsamości, jeśli jest wiarygodny, doradca przystępuje do dalszych czynności. Wszystko dzieje się w miłej, pogodnej atmosferze. Nie piszemy wirtualnych listów, przede wszystkim korzystamy z kontaktów telefonicznych. Przez ten system,  nasi Klienci nie muszą się obawiać, że zdjęcie zamieszczone w profilu jest nieprawdziwe, a nader wszystko, że ewentualny kandydat jest faktycznie stanu wolnego. Jakby nie było, w tym biurze, szukamy miłości, stałego partnerstwa czy związku, zmierzamy do stabilizacji, nie do przygody.

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.