Jak wystartować?

1. 

Należy kliknąć w button -> o nazwie: Rejestracja lub Dodaj profil

2.
Następnie zostaniemy poproszeni o wypełnienie formularza podstawowego.

Wypełniamy pola stosownymi informacjami, gdzie password - oznacza hasło, zaś confirm you password - powtórzenie hasła w celu porównania/weryfikacji. Polem wymaganym jest również PŁEĆ, należy ją określić w tym kroku rejestracji.
Ponadto należy określić datę urodzenia wybierając ją z aktywnego kalendarza - wybór roku, miesiąca i dnia (Klikamy w kalendarzu na rok aby wybrać rok itd.)
Wyrażenie 3 wymaganych zgód jest również formalną koniecznością.
Zatem oczekujemy na kompletne Państwa wpisy rejestracyjne ;-) 

3. 

Po zarejestrowaniu konta należy odczytać e-mail rejestracyjny, wybrać formę członkostwa, dokonać opłaty uczestnictwa i oczekiwać na aktywację konta przez Biuro "SEKRET".

4.
Po aktywacji konta, po pierwszym logowaniu , Użytkownik zobowiązany jest uzupełnić swoje dane tj.( zainteresowania, hobby, cechy osobowościowe, preferencje, określić własne parametry i oczekiwania wobec partnera).

 

 

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.