Nasze biuro

Biuro Partnersko-Matrymonialne SEKRET powstało w 2001 roku. Dewizą SEKRETU jest profesjonalne, wręcz indywidualne pośrednictwo w zawieraniu interesujących znajomości, które zmierzają przyszłościowo do stabilizacji. W dzisiejszej dobie zabiegania zawodowego, z podstawowego braku czasu, jak i odpowiedniego miejsca poznania uczciwej, godnej osoby, grono naszych klientów systematycznie się powiększa, przez co powstają Szczęśliwie Skojarzone Pary. Wiele osób połączyło się za naszym pośrednictwem, w związki małżeńskie, a przede wszystkim, modne w dzisiejszej dobie, stałe związki partnerskie.
Jesteśmy wiarygodni i rzeczywiści!

Jeśli myślisz o zaprezentowaniu się na łamach naszego biura, zachęcamy do złożenia oferty, wypełniając ankietę dostępną w postaci elektronicznej lub klasycznej, bezpośrednio w biurze.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, jesteśmy przekonani, iż uczestnictwo w naszych biurach spowoduje, że Wasze poszukiwania radości i miłości okażą się spełnione. Poprzez naszą prezentację foto-ofert, w sposób dyskretny nawiązujecie znajomości, co z kolei doprowadza do odnalezienia najpiękniejszego i najsilniejszego uczucia jakim jest miłość!

Jeżeli jesteście gotowi cieszyć się życiem i jego przyjemnościami u boku tej jednej, jedynej osoby, pozwólcie sobie pomóc!

Posiadamy siedziby w Toruniu i w Grudziądzu dokąd serdecznie zapraszamy! Umawiamy się także, na złożenie oferty w dowolnej kawiarni w mieście Bydgoszcz. Korespondencyjnie jak i telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.