Nasze historie

Historia Joli i Radka

Sympatyczna dziewczyna z okolic Torunia, ładnej, ciekawej urody, panna, szczera, otwarta i uśmiechnięta.Chodziła na spotkania szukając tego jedynego. Na kolejnym spotkaniu w biurze, dostrzegła ofertę uśmiechniętego, inteligentnego kawalera. Był to nowy klient biura, który na chwilkę zawiesił ofertę, gdyż chciał zobaczyć jak potoczy się znajomość z pierwszą z wybranych kandydatek..

Czytaj dalej

Historia Ani i Romana

Młoda, wykształcona panna, o filigranowej sylwetce i dobrym, życzliwym serduszku, kiedy dotarła do biura, myśłałam, że szybciutko pozna. Niestety trochę to trwało... Któregoś dnia zadzwoniła i oznajmiła: pani Julito, proszę moją ofertę zlikwidować, kiedy ktoś mnie wybiera, nie czuję żadnej chemii, kiedy ja kogoś wybieram, on nie reaguje na mnie.. Ciągle myślę o biurze i mam wrażenie, że takiego jakiego bym chciała, już nie poznam...

Czytaj dalej

Historia Moniki i Michała

Zadbany mężczyzna po 50- tce, wysoka kultura osobista, po rozwodzie. Dotarł do biura, by rozpocząć poszukiwanie partnerki inteligentnej , naturalnej w zachowaniu, uczciwej, w miarę dyspozycyjnej , zadbanej, choć sylwetka nie miała dla niego większego znaczenia, liczyła się pogoda ducha, optymizm, a przede wszytkim, mądrość życiowa.

Czytaj dalej

Historia Ewy i Krzysztofa

Pewnego dnia, dotarł do mojego biura bardzo przyjemny, zadbany mężczyzna, który jak każdy klient, ma swoje oczekiwania. Szukał uczciwej, młodej kobiety, o szczupłej sylwetce i miłej aparycji. Ponieważ, był rozwiedziony, życiem doświadczony, zainteresowany był stałym związkiem, lecz nie do końca ślubem. Rozpoczął poznawanie, prowadził rozmowy telefoniczne, spotykał się, ale nie mógł natrafić na tę jedyną , przy której, poczułby jedność.

Czytaj dalej

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.