Cennik

loading...

CENNIK OBSŁUGI ONLINE

Okres członkostwa i koszt:
6 miesięcy - 960 zł
( przy skorzystaniu z obsługi online, dodatkowo tworzymy ofertę w formie tradycyjnej czyli papierowej, aby przedstawiać foto-ofertę naszym klientom w biurach stacjonarnych)
System elektroniczny powstał z myślą o osobach, które chciałyby korzystać z biura matrymonialnego w sposób nowoczesny, drogą elektroniczną. W formie tej, Klient przeprowadza rejestrację, wypełnia formularz zgłoszeniowy, zamieszcza zdjęcia, dokonuje opłaty przelewem na poniżej podane konto. W tym momencie, staje się pełnoprawnym "Użytkownikiem".

Dokonanie opłaty członkowskiej:
Julita Skoczylas Bank Millennium S.A
36 1160 2202 0000 0005 1239 5769
W tytule przelewu elektronicznego czy przekazu pocztowego, należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę Użytkownika Po spełnieniu powyższych warunków procedury , Klient zwany "Użytkownikiem", ma prawo do: - edycji opisu na swoim koncie , zmianę zdjęć - przeglądania szeroko opisanych profili wraz ze zdjęciami - korzystania z wyszukiwarki, także z wykorzystaniem metody charakterologicznego dopasowania - wyboru potencjalnych kandydatur - kontakt z doradcą, telefoniczny lub poprzez e-mail, celem udostępnienia kontaktu telefonicznego do wybranej osoby - pełne doradztwo i wsparcie

CENNIK REJESTRACJI I OBSŁUGI KLASYCZNEJ W BIURZE

Okres członkostwa i koszt:
6 miesięcy - 960 zł
Oferta, została stworzona dla osób, które zdecydowanie preferuję bezpośredni kontakt z doradcą i pełną obsługę w biurze. Przed przybyciem, klient ustala telefonicznie termin spotkania. Na spotkaniu, doradca przystępuje do stworzenia profilu osobowościowego, weryfikacji tożsamości, ustalenia oczekiwań wobec partnera. Następuje prezentacja foto- ofert oraz udostępnienie kontaktu do wybranej kandydatury. Przez okres uczestnictwa otrzymuje pełne doradztwo i wsparcie. Klient dodatkowo otrzymuje stworzone konto w serwisie online, gdzie w dowolnych chwilach ma możliwość zapoznawania się z profilami klientów. Opłaty dokonuje się gotówką bezpośrednio w biurze lub przelewem natychmiastowym na podane powyżej konto.

REJESTRACJA I OBSŁUGA Z DOBOREM INDYWIDUALNYM

Okres członkostwa i koszt:
8 miesięcy - 1.800 zł
Oferta dotyczy osób, które są zapracowane, zabiegane, potrzebują bezpośredniego kontaktu z doradcą, jego indywidualnego podejścia do prezentacji kandydatur wobec swoich sprecyzowanych oczekiwań. Oferta przedstawiana jest przez doradcę , klientom wyselekcjonowanym , którzy mogą spełniać oczekiwania. Zapewniona jest wyjątkowa dyskrecja i anonimowość. Klient otrzymuje anonimowe konto w serwisie biura, z możliwością logowania się i zapoznawania się z profilami klientów. Przez okres uczestnictwa Klient otrzymuje pełne doradztwo i wsparcie. Opłaty dokonuje się gotówką bezpośrednio w biurze lub przelewem natychmiastowym, na podane powyżej konto. Klient składający ofertę drogę elektroniczną, opłaty dokonuje przelewem zwykłym.

REJESTRACJA I OBSŁUGA VIP

Okres członkostwa i koszt:
8 miesięcy - 2.600 zł
Forma "VIP" dotyczy klientów, którzy mają ściśle sprecyzowane oczekiwania , potrzebują ogromnej dyskrecji, anonimowości. Są to osoby zajmujące publiczne stanowiska, właściciele firm, lub osoby potrzebujące prestiżowej obsługi. Podczas spotkania z doradcą, następuje konsultacja przedstawianych propozycji, po czym klient otrzymuje kontakty do wybranych osób. Klient "VIP", nie jest przedstawiany uczestnikom biura, kandydatury wybiera wyłącznie sam. Na życzenie, Klient otrzymuje anonimowe konto dostępu do ofert w serwisie online. Spotkania z doradcą ustalane są w dogodnym dla klienta miejscu, w siedzibie biura , restauracji, firmie klienta ( dotyczy Torunia, Grudziądza, Bydgoszczy i okolic). Opłaty dokonuje się bezpośrednio w biurze lub przelewem natychmiastowym na podane powyżej konto. Klient składający ofertę drogą elektroniczną, opłaty dokonuje przelewem zwykłym.

REJESTRACJA I OBSŁUGA OSÓB ZAMIESZKAŁYCH ZA GRANICĄ KRAJU:

Okres członkostwa i koszt:
6 miesięcy - 650 EURO; 700 USD
Obsługa w systemie dla "VIP - zagranica". Opłaty dokonuje się gotówką bezpośrednio w biurze lub przelewem natychmiastowym na podane poniżej konto. Klient składający ofertę drogą elektroniczną, opłaty dokonuje przelewem zwykłym lub natychmiastowym.
Julita Skoczylas
Bank Millennium S.A PL 11 1160 2202 0000 0002 6696 1484 - Konto walutowe w EUR
PL 23 1160 2202 0000 0002 7625 7263 - konto walutowe w USD
lub przez WESTERN UNION (podając 10 cyfrowy kod do realizacji przelewu)

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.