Nasze historie

Historia Moniki i Michała

Zadbany mężczyzna po 50- tce, wysoka kultura osobista, po rozwodzie. Dotarł do biura, by rozpocząć poszukiwanie partnerki inteligentnej , naturalnej w zachowaniu, uczciwej, w miarę dyspozycyjnej , zadbanej, choć sylwetka nie miała dla niego większego znaczenia, liczyła się pogoda ducha, optymizm, a przede wszytkim, mądrość życiowa.

Wybrał dwie pierwsze kandydatki. Skorzystał tylko z tej pierwszej, upatrzonej na wstępie. Kiedy ją zobaczył i poznał, dostrzegł w niej wszystko czego szukał, od cudownego uśmiechu, do dobrego serduszka, takiego na dłoni. W drugą stronę, było to samo, choć był od niej nieco starszy, ujrzała pozytywną osobę, uczciwego, bardzo interesującego mężczyznę. Połączyło ich piękne, gorące uczucie, był ślub, do dzisiaj z biurem mają kontakt. Jako prowadząca biuro, powiem wprost, kiedy opowiadają o swoich przeżyciach, turystycznych przygodach, z radością relacjonują fotografie z podróży, uroczystości, notabene, obchodzą każdą rocznicę poznania, zawsze na nich patrzę i czuję ich niewiarygodne szczęście, które bije z ich oczu, gestów i słów! Raduję się z nimi, wprost delektuję, z tak pięknie powstałej i trwałej miłości , od kilku już dobrych lat! To dla mnie przeogromna satysfakcja!

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.