Nasze słodkie sekrety...

10 pomysłów na randkę

Nadszedł czas na wyczekiwaną randkę i zastanawiacie się dokąd pójść, aby się udała, była miła, przyniosła oczekiwany efekt , czyli, abyście poczuli motyle.

1. Spacer, to najsubtelniejsza forma. Daje pełne poczucie bezpieczeństwa, pod warunkiem, że pójdziecie pochodzić po starówce, czy przejdziecie się do parku. Wypad do lasu, tylko wtedy, kiedy to nie jest Wasze pierwsze spotkanie.

2. Kawiarnia, miejsce sprzyjające spotkaniu, powinna być mała, a zwłaszcza bez natłoku ludzi. Tam znajdziecie klimat, aby poznać swoje zainteresowania, pasje czy opowieści o Waszych życiowych pragnieniach.

3. Restauracja, pub, po prostu przytulna knajpka, gdzie w gastronomicznym klimacie, możecie odgadnąć, jaka kuchnia może Was przybliżyć. Co lubimy, a czego nie, to przecież temat rzeka....

4. Kino, dobry film na ekranach, z dobrą obsadą, zawsze jest interesujący, zwłaszcza, że po obejrzeniu, jesteście pełni wrażeń, macie wspaniały temat do dyskusji.

5. Teatr, filharmonia, galeria, muzeum, wystawa, dla zwolenników sztuki, pasjonatów historii, melomanów, wtedy kiedy wiesz, że drugą osobę to interesuje lub zainteresuje.

6. Sport , w przypadku, kiedy znacie swoje zainteresowania i oboje lubicie sport, wystarczy nieco kreatywności i spędzicie przesympatyczne randez-vous na imprezach sportowych lub uprawiając sport aktywnie we dwoje.

7. Koncert, znacie swoje ulubione klimaty? Nic prostszego, koncert jak szybko Was rozbawi, tak jeszcze szybciej przybliży.

8. Zoo, w takim miejscu Wasze oczy cieszą, niekiedy intrygują różnorodne zwierzęta, gady, płazy, ptaki itd... Czy duże pupile czy małe, dobrze bawią i rozwijają Wasze tematy.

Ogród zoologiczny to dobre miejsce rozrywki, a także edukacji przyrodniczej, pośród różnorodnej, nieznanej nam egzotyki.

9. Przejażdżka samochodem po okolicach, sympatyczny wypad, tylko wtedy, kiedy już się trochę poznaliście.

10. Zwiedzanie miasta,czy wsi, zwłaszcza z osobą, która mieszka w oddali. Możesz pokazać ciekawe zakątki Twojego miejsca zamieszkania, jego klimaty, całe piękno.

Choćby było skromne, to odkrywasz swoje rodzinne miejsce, zbudujesz zaufanie, a Twoja otwartość zdecydowanie Was przybliży.

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.