Nasze słodkie sekrety...

Czy warto być singlem?

Nie warto być singlem, bo ileż można toczyć życie w pojedynkę, przez obrany, powtarzający się kierunek każdego dnia, czyli dom praca, praca dom, ustalone reguły, komputer, ewentualnie koleżanka lub kolega i cztery ściany.


Bycie singlem to własny wybór, to człowieka wola, co w rzeczy samej również szanuję.
Klienci biura żyjący bez partnera, szukają miłości, a z nią spełnienia.  To gorące uczucie jakie łączy dwoje ludzi, jak można potraktować chcąc być singlem, jako flirt?
Miłość, potrzebuje ciągłej bliskości, wszech wiecznej pielęgnacji, więc singiel z wyboru na prawdziwą, uczciwą miłość nie ma szans.
Kiedy człowiek miłuje, staje się radośniejszy, lepszy dla innych, jest pełen energii przez co i twórczy. Kochamy,  jesteśmy pełni szczęścia, więc mamy swoją otwartością na ludzi i świat, przyciągamy innych do siebie, niczym magnes.

Jesteś sam, często się smucisz, złościsz w swej niedoskonałości, tym samym odpychasz innych, nawet nie wiesz, że tak się dzieje.
Tylko życie we dwoje daje poczucie spokoju wewnętrznego. Miłość do drugiej osoby i wszystko co z nią się łączy, również troska i  bezpieczeństwo każdego dnia.
Te sygnały otrzymuję od wielu wielu lat, od osób które żyją w pojedynkę, a pragną ten stan zmienić i to jak najszybciej.
Kolejną istotną rzeczą dla młodych osób, jest rodzina, bo miłość to nie tylko piękny akt. W tej jednostce, człowiek uczy się miłości, poprzez stworzenie cudownego ogniska domowego, przeżywanie wzniosłych chwil, pełnych radości i szczęścia, a także i wspólne działanie, doradzanie, czy wsparcie, kiedy przychodzi chwila smutku czy niedoli.
Zawsze możemy liczyć jeden na drugiego. Poprzez koleje losu, wędrówkę przez życie, w dobrym związku, miłość ciągle ubogacamy, czynimy ją wzniosłą, odczuwamy, że to naprawdę potęga!

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.