Profile

 
Profile

Nasi klienci, którzy wyrazili zgodę na publikację

Wiesława, Toruń, lat 65

Wdowa, zadbana, uśmiechnięta, o pogodnym usposobieniu. Ceni sobie uczciwość, kulturę osobistą i lojalność.

 

Lucyna, woj.kuj.-pom. lat 54

Przesympatyczna blondynka, miła, uśmiechnięta, komunikatywna, inteligentna i życzliwa. Lubi sport i wszelką turystykę. Pozna zadbanego, operatywnego, kulturalnego mężczyznę, którego interesuje wyłącznie stały związek, nie przygoda.

Adrian, Elbląg, lat 38

Wysoki, dobrze zbudowany kawaler, zdecydowany wyłącznie na uczciwy, dobry związek. Pozna dziewczynę z możliwością zawarcia ślubu kościelnego, szczerą, otwartą, życzliwą, z kulturą osobistą. Brakuje mu bratniej duszy, prawdziwej, uczciwej miłości!

 

Paweł, Lubicz, lat 29

Przystojny, wysoki kawaler, szuka miłości! Dziewczyny ciepłej, życzliwej, tolerancyjnej, która będzie z nim na zawsze. Jest niewidomy. Uśmiechnięty, dobrze wychowany. Lubi polską muzykę, motoryzację, modelarstwo, wycieczki.

Grzegorz, Kruszwica, lat 75

Inteligentny mężczyzna, wesoły, pełen wigoru, interesuje go cały świat. Największą uwagę, przywiązuje do charakteru, radości życia, uśmiechu, witalności, a także elegancji i oczytania.

 

Mariola, Grudziądz, lat 47

Panna, subtelna brunetka, o ciemnych oczach. Czuła, uczciwa, szanuje ludzi, równie życzliwego i odpowiedzialnego partnera szuka.

Małgorzata, woj. pomorskie, lat 61

Delikatna, subtelna blondynka, wysoka, zadbana, przyjazna ludziom, jest zainteresowana poznaniem kulturalnego mężczyzny, ułożonego, wysokiego, odpowiedzialnego, z poczuciem humoru.

 

Ryszard, Włocławek, lat 46

Wesoły, zadbany kawaler o sportowej sylwetce, szuka miłej, uczciwej i uśmiechniętej partnerki, z którą stworzy ciepły dom. Nie znosi kłamstwa, ale lubi przyrodę, zwierzęta, polską komedię i sport.

Łukasz, k/ Świecia, lat 37

Miły i uprzejmy kawaler średniego wzrostu, dla którego motoryzacja i majsterkowanie to pasja. Lubiany przez koleżeństwo, chwalony za pracowitość i uczynność. Chciałby spotkać dziewczynę pogodną, kulturalną i dojrzałą emocjonalnie.

 

Wiesława, Toruń, lat 61

Wdowa, sympatyczna, filigranowa blondynka, lubi muzykę rozrywkową lata 80/90-te, wyjazdy nad morze, podziwia kwiaty i przyrodę. Czuła, troskliwa, uczciwa i gospodarna. Pozna mężczyznę, który jest szczery, przyjazny, szanujący kobietę.

 

 
 

Zarejestruj się, by poznać więcej osób

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.