Profile

Profile

Nasi klienci, którzy wyrazili zgodę na publikację

Wiesława, Toruń, lat 62

Wdowa, zadbana, uśmiechnięta, o pogodnym usposobieniu. Ceni sobie uczciwość, kulturę osobistą i lojalność.

Łukasz, Włocławek, lat 30

Wysoki kawaler, o spokojnym usposobieniu, czuły, rozsądny i uczciwy. Motoryzacja jest jego pasją. Pragnie stworzyć kochającą rodzinę.

Adam, Grudziądz, lat 36

Przesympatyczny brunet, bardzo wysoki kawaler, gra w koszykówkę, lubi dobrą, mocną muzykę. Konkretny, wie czego oczekuje od życia, dąży do założenia prawdziwego, rodzinnego ogniska.

Robert, Bydgoszcz, lat 48

Wysoki kawaler, zadbany, inteligentny, ceni sobie uczciwość, aktywność, a także porozumienie zmysłów i dusz.

Marian, woj. kuj-pom, lat 51

Sympatyczny, zadbany kawaler, bez nałogów, szuka stabilnego związku, opartego na szczerości, uczciwości i miłości! Pozna partnerkę między 40-50 lat, kulturalna, zadbaną, lojalną.

Piotr, Toruń, lat 45

Wysoki brunet, miły, szlachetny, uczciwy, o spokojnym usposobieniu. Preferuje długie spacery, dobry film, wyjazdy nad morze, góry i mazury. Ceni sobie dobre wychowanie, pozytywny charakter, czułość, troskliwość i miłość!

Andrzej, woj. kuj-pom, lat 41

Naturalny w zachowaniu, obowiązkowy, uczciwy, gospodarny, majsterkowicz, chętnie jeździ rowerem, biega, zainteresowany elektroniką. Chciałby ułożyć sobie życie z osobą serdeczną, szanującą ludzi i siebie.

Paweł, Lubicz, lat 28

Przystojny, wysoki kawaler, szuka miłości! Dziewczyny ciepłej, życzliwej, tolerancyjnej, która będzie z nim na zawsze. Jest niewidomy. Uśmiechnięty, dobrze wychowany. Lubi polską muzykę, motoryzację, modelarstwo, wycieczki.

Grażyna, Toruń, lat 52

Rozwiedziona, uśmiechnięta blondynka, otwarta i życzliwa, komunikatywna, także potrafi słuchać, ceni sobie uczciwość, wierność i kulturę osobistą.

Grzegorz, Olsztyn, lat 46

Kawaler o ciemnych włosach i różnorodnych zainteresowaniach, pozna szczerą, uczciwą pannę, z poczuciem humoru.

Thomas, Francja, lat 34

Wysoki kawaler, elegancki, wykształcony, o nienagannych manierach, gotowy na poważny związek z atrakcyjną, miłą Polką.

Agata, Toruń, lat 48

Uśmiechnięta i życzliwa, gospodarna i troskliwa, za te cechy wszyscy do niej lgną. Szuka sympatycznego i odpowiedzialnego partnera, do dobrego życia we dwoje.

Grzegorz, woj. kuj- pom, lat 41

Uśmiechnięty, często z żartem podchodzi do ludzi, co jest mile przyjmowane. Realista, konsekwentny wobec swoich postanowień, domator i turysta. Dąży do stworzenia dobrego związku, funkcjonującego na równych prawach.

Krystyna, Nowe, lat 69

"Wesoła wdówka". Szczera, uczciwa i pracowita. Uprawia działkę, robi świetne przetwory, kocha muzykę i taniec. Pragnie poznać uczciwego Pana, o miłej aparycji, który jest zadbany i odpowiedzialny.

Michał, Toruń, lat 78

Domator i turysta, koleżeński, dusza towarzystwa. Wysoki, inteligentny, dowcipny, niewulgarny. Czuje się samotny, więc szuka drugiej połowy, uczciwej, zadbanej Pani, która odczuwa zupełnie to samo.

Agnieszka, Toruń, lat 37

Czuła, rozsądna, bardziej domatorka, z poczuciem humoru, lubi muzykę, dobry film, jak i spotkania z bliskimi. Pozna kulturalnego mężczyznę, przede wszystkim optymistę!

Zarejestruj się, by poznać więcej osób

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.