Profile

 
Profile

Nasi klienci, którzy wyrazili zgodę na publikację

Wiesława, Toruń, lat 67

Wdowa, zadbana, uśmiechnięta, o pogodnym usposobieniu. Ceni sobie uczciwość, kulturę osobistą i lojalność.

Zenon, Toruń, lat 57

Miły, uczciwy, uśmiechnięty. Lubi muzykę, motoryzację, majsterkowanie i kulinaria. Szuka czułej, naturalnej w zachowaniu partnerki, która nie szuka przygód.

Danuta, Grudziądz, lat 64

Przemiła, pełna energii i pogody ducha. Przy niej, nie można się nudzić. Chciałaby napotkać Pana, szczerego, otwartego, o miłej powierzchowności.

Mariola, Grudziądz, lat 47

Panna, subtelna brunetka, o ciemnych oczach. Czuła, uczciwa, szanuje ludzi, równie życzliwego i odpowiedzialnego partnera szuka.

Ryszard, Włocławek, lat 46

Wesoły, zadbany kawaler o sportowej sylwetce, szuka miłej, uczciwej i uśmiechniętej partnerki, z którą stworzy ciepły dom. Nie znosi kłamstwa, ale lubi przyrodę, zwierzęta, polską komedię i sport.

Łukasz, Toruń, lat 41

Wysoki blondyn, komunikatywny, z wieloma zainteresowaniami. Życzliwy, szlachetny, honorowy dawca krwi. Prowadzi zdrowy tryb życia. U partnerki, najważniejszy jest charakter.

Zarejestruj się, by poznać więcej osób

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.