Profile

 
Profile

Nasi klienci, którzy wyrazili zgodę na publikację

Wiesława, Toruń, lat 67

Wdowa, zadbana, uśmiechnięta, o pogodnym usposobieniu. Ceni sobie uczciwość, kulturę osobistą i lojalność.

 

Michał, Bydgoszcz, lat 45

Wysoki, przystojny mężczyzna, inteligentny, o wysokiej kulturze osobistej i nienagannych manierach, pracowity, pogodnego usposobienia,domator, podczas urlopu chętnie poznaje świat. Chciałby stworzyć szczęśliwą rodzinę.

 

Paweł, Lubicz, lat 29

Przystojny, wysoki kawaler, szuka miłości! Dziewczyny ciepłej, życzliwej, tolerancyjnej, która będzie z nim na zawsze. Jest niewidomy. Uśmiechnięty, dobrze wychowany. Lubi polską muzykę, motoryzację, modelarstwo, wycieczki.

 
 

Mariola, Grudziądz, lat 47

Panna, subtelna brunetka, o ciemnych oczach. Czuła, uczciwa, szanuje ludzi, równie życzliwego i odpowiedzialnego partnera szuka.

 

Ryszard, Włocławek, lat 46

Wesoły, zadbany kawaler o sportowej sylwetce, szuka miłej, uczciwej i uśmiechniętej partnerki, z którą stworzy ciepły dom. Nie znosi kłamstwa, ale lubi przyrodę, zwierzęta, polską komedię i sport.

Łukasz, k/ Świecia, lat 37

Miły i uprzejmy kawaler średniego wzrostu, dla którego motoryzacja i majsterkowanie to pasja. Lubiany przez koleżeństwo, chwalony za pracowitość i uczynność. Chciałby spotkać dziewczynę pogodną, kulturalną i dojrzałą emocjonalnie.

 
 
 
 
 
 

Zarejestruj się, by poznać więcej osób

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.