Profile

Profile

Nasi klienci, którzy wyrazili zgodę na publikację

Wiesława, Toruń, lat 62

Wdowa, zadbana, uśmiechnięta, o pogodnym usposobieniu. Ceni sobie uczciwość, kulturę osobistą i lojalność.

 

Adam, Grudziądz, lat 37

Przesympatyczny brunet, bardzo wysoki kawaler, gra w koszykówkę, lubi dobrą, mocną muzykę. Konkretny, wie czego oczekuje od życia, dąży do założenia prawdziwego, rodzinnego ogniska.

 

Piotr, Toruń, lat 45

Wysoki brunet, miły, szlachetny, uczciwy, o spokojnym usposobieniu. Preferuje długie spacery, dobry film, wyjazdy nad morze, góry i mazury. Ceni sobie dobre wychowanie, pozytywny charakter, czułość, troskliwość i miłość!

 

Paweł, Lubicz, lat 29

Przystojny, wysoki kawaler, szuka miłości! Dziewczyny ciepłej, życzliwej, tolerancyjnej, która będzie z nim na zawsze. Jest niewidomy. Uśmiechnięty, dobrze wychowany. Lubi polską muzykę, motoryzację, modelarstwo, wycieczki.

 

Thomas, Francja, lat 35

Wysoki kawaler, elegancki, wykształcony, o nienagannych manierach, gotowy na poważny związek z atrakcyjną, miłą Polką.

Grzegorz, woj. kuj- pom, lat 41

Uśmiechnięty, często z żartem podchodzi do ludzi, co jest mile przyjmowane. Realista, konsekwentny wobec swoich postanowień, domator i turysta. Dąży do stworzenia dobrego związku, funkcjonującego na równych prawach.

Krystyna, Nowe, lat 69

"Wesoła wdówka". Szczera, uczciwa i pracowita. Uprawia działkę, robi świetne przetwory, kocha muzykę i taniec. Pragnie poznać uczciwego Pana, o miłej aparycji, który jest zadbany i odpowiedzialna.

Zarejestruj się, by poznać więcej osób

Chciałbyś uzyskać ofertę? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

(56) 642 76 70 +48 693 459 899 Napisz do nas

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży zapoznawczej, niech pozwoli spełnić się tym, którzy szukają partnera, miłości i stabilizacji.

Oferujemy nie tylko tradycyjne pośrednictwo partnersko - matrymonialne, lecz także nowoczesny serwis internetowy , dla osób zabieganych, zajętych zawodowo, zamieszkałych w innych zakątkach Polski i zagranicy, czy po prostu skrępowanych.